Ukrainian English Russian

Івано-Франківська обласна асоціація

приватних перевізників та таксистів

Вівторок, 27 червня 2017 00:00

СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ МВС ПОЧАЛИ ВИДАВАТИ МІЖНАРОДНЕ ПОСВІДЧЕННЯ ВОДІЯ

Автор 

У всіх територіальних сервісних центрах Міністерства внутрішніх справ України можна буде отримати міжнародне посвідчення водія.

Як повідомляє прес-служба Головного сервісного центру МВС, отримати міжнародне посвідчення водія можна лише за умови наявності національного посвідчення водія, при цьому національне посвідчення не вилучатимуть.

«За міжнародними нормами, воно виглядає як невеличка картонна книжечка. Завдяки ньому розширюється перелік країн, де громадяни зможуть користуватися транспортними засобами, а також воно має важливе значення для громадян, що тривалий час перебувають за кордоном», – повідомив керівник головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

Зазначається, що міжнародне посвідчення водія – це нова послуга сервісних центрів МВС, яка ніколи раніше не була доступна в МРЕВ, завдяки цьому документу розширюється перелік країн, де українці зможуть користуватися транспортними засобами.

У центрі уточнюють, що міжнародне посвідчення водія дозволить керувати транспортними засобами на території тих країн, які приєдналися до Женевської Конвенції про дорожній рух 1949 року.

В той час як національний документ давав можливість користуватися ним лише на території країн-підписантів Віденської конвенції про дорожній рух 1968 року. Зокрема з міжнародним посвідченням водія українці зможуть керувати транспортними засобами в Австралії, США, Ісландії, Японії та інших країнах.

Міжнародне посвідчення водія видається у сервісних центрах МВС без складання іспитів на підставі національного посвідчення водія, терміном дії на 3 роки. Вартість послуги становитиме близько 34 гривень.

 

Свіжі новини

Що чекає українських водіїв у 2018 році

/ 04 січ. 2018
Рік Жовтої Собаки несе з собою багато нововведень, які стануть актуальними для кожного водія. Найбільш важливі з них стосуються зміни законодавчого поля. Фотофіксація Найсерйозніше нововведення, яке чекає автомобілістів у 2018 році, це введення фото- та відеофіксації порушень ПДР. Законопроект № 5364…

Європейський суд: Uber повинен регулюватись подібно до інших таксі Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2017/12/20/yevropeyskyy_sud_uber_povynen_regulyuvatys_podibno_do_inshyh_taksi_1230037

/ 21 груд. 2017
Європейський суд визначив, що онлайн-сервіс виклику таксі Uber повинен регулюватися так само, як і звичайні таксі-компанії. Про це повідомляє «Економічна правда». Це рішення вищого суду Євросоюзу, яке не може бути оскаржене. «Сервіс Uber, що зв’язує людей з непрофесійними водіями, входить…

До листопада 2017 року всі водії повинні зробити права нового зразка - МВС

/ 09 серп. 2017
В Україні вже до листопада 2017 має завершитися впровадження директив ЄС, що стосуються водійських прав, повідомляє Автомотоклуб.Інфо Так, з 1 січня 2018 роки "міжнародні" водійські права перестануть діяти на території ЄС. Начальник головного сервісного центру МВС України Владислав Криклій розповідає,…